طراحی و برنامه نویسی اسپادچرا شما نیاز به مشاوره دارید ؟


همانگونه که می دانید داشتن یک وب سایت اینترنتی، تنها یک تجمل یا تبلیغ نیست، بلکه وب سایت اینترنتی شما هویت شما در دنیای مجازی داست.

شما در دنیای وب و اینترنت با داشتن یک وب سایت، دارای یک تجارت اینترنتی هستید. بنابراین همانگونه که شما برای سرمایه گذاری و آغاز یک فعالیت جدید در کسب و کارتان نیازمند مشاوره و کسب اطلاعات می باشید، در دنیای مجازی نیز نیازمند دریافت نظرات متخصصین این عرصه می باشید .

در کشور ما به واسطه فعالیت نیروهای جوان در عرصه طراحی و پیاده سازی وب سایت های اینترنتی، نوعی نگاه غیر تخصصی و غیر کارشناسانه به این کار وجود دارد که متاسفانه باعث گردیده تا کسانی که اقدام به طراحی وب سایت شان یا عقد قرارداد با شرکتهای طراح سایت می نمایند، نگاه جامع و کاملی نسبت به این زمینه نداشته و متاسفانه در خیلی از موارد ثمری که می بایست از سرمایه گذاری خود ببرند، عایدشان نخواهد شد و ایشان را دچار سردرگمی خواهد کرد .

ما آمادگی کامل برای ارائه مشاوره رایگان در عرصه های مختلف، مانند تحلیل و برنامه نویسی، انتخاب سیستم مدیریت محتوا، طراحی گرافیکی، طراحی بانک اطلاعاتی، بروزرسانی و مدیریت وب سایت و بهینه سازی وب سایت جهت موتورهای جستجو، ثبت دامین و اجاره فضا و عرصه های دیگر را داریم .


ارسال فرم زیر صرفا جهت مشاوره بوده و هیچگونه مسئولیتی برای شما نخواهد داشت. بنابراین به راحتی از ما مشاوره بگیرید.

فرم زير پل ارتباطي بين ما و شماست./.