طراحی و برنامه نویسی اسپادطراحی گرافیک • طراحـــی گرافیـکـــ
 • خدمـات طراحـــی گرافیـکـــ
 • ثبت سفارش
 • طراحـــی گرافیـکـــ

  همانطور که می دانید یکی از هنر هایی که طراحی سایت به آن وابسته است، طراحی گرافیکی یا گرافیک دیزاین است. زیرا در طراحی سایت یکی از فاکتور های مهم ، جلب رضایت کاربر در نگاه اول است.

  طراحی گرافیک، فرآیند ارتباط تصویری ست که با استفاده از تصاویر و تایپوگرافی برای ارائه ی اطلاعات صورت می گیرد. تمرین های طراحی گرافیک زنجیره ای از مهارت های شناختی، زیبایی شناسی و هنرهایی همچون هنرهای تجسمی و طرح بندی صفحات را می طلبد. طراحان گرافیک از روش‌های مختلف در ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر برای خلق یک نمایش تصویری از ایده‌ها و پیام استفاده می‌کنند. از طراحی گرافیک در هویت (لوگو و نام تجاری)، انتشارات (مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌ها)، تبلیغات چاپ، پوسترها، بیلبوردها، گرافیک وب‌سایت و عناصر، علائم و بسته‌بندی محصولات استفاده می شود.

  موسسه هنر گرافیکی آمریکایی، AIGA: طراحی گرافیک یک فرآیند خلاقانه است که تکنولوژی و هنر را با هم تلفیق می کند تا بین ایده ها ارتباط برقرار شود. طراح با مجموعه ای از ابزارهای ارتباطی متنوع سروکار دارد تا پیامی را از فرستنده به مخاطبان آن منتقل کند. ابزارهای اصلی در این کار، تصاویر و تایپوگرافی هستند.


  ارایه کلیه مشاوره های مورد نیاز جهت ساخت سایت کاملا حرفه ای و اختصاصی بر اساس آخرین استانداردها و تکتولوژی ها


  1- طراحی پوستر

  مهمترین وقایع خود را در معرض دید دیگران بگذارید! شما می توانید پیشنهادات ویژه، تخفیف ها و سایر خدماتی که شما را متمایز می سازد را به صورت ویژه در معرض دید قرار دهید.


  2- طراحی سربرگ

  یکی از فاکتورهای مهم برای نمایش هویت بصری یک سازمان سربرگ سازمان است.طراحی سربرگ از اولین فعالیت های تبلیغاتی هر شرکتی و یا موسسه ای است که مدت های زیادی باقی میماند پس بهتر است طرح خود را طوری انتخاب کنید که بتوان مدت زیادی ازش استفاده کرد آینده نگرتر باشید.


  3-طراحی بنر تبلیغاتی

  طراحی بنر تبلیغاتی یکی از سخت ترین طراحی های گرافیکی محسوب می شود. زیرا شما مجبور هستید درخلاصه ترین فرم و گاهی کوچکترین فضا، به خلق اثر هنری برای یک مقصد تبلیغاتی، بپردازید.


  4- طراحی کارت ویزیت

  کارت ویزیت می تواند برای معرفی ساده شما بسیار مؤثر باشد. دومین رکن اساسی هر تجارت و تخصص، داشتن یک کارت ویزیت حرفه‌ای و تأثیرگذار است. یک کارت ویزیت زیبا به‌غیراز این ‌که حس زیباشناسی مخاطب را تحریک می‌کند باعث می‌شود که تصویر بسیار مناسبی از شما و کسب ‌و کارتان در ذهن وی حک شود.

  5- طراحی کاتالوگ و بروشور

  یکی از بهترین گزینه ها برای ارائه محصولات شما ، کاتالوگ می باشد. شما با استفاده از کاتالوگ می توانید محصولات خود را به همراه متن یا توضیحات مد نظر ارائه کنید.


  6-طراحی لوگو

  یکی از مهمترین ارکان هر شرکت یا موسسه، لوگوی آن می باشد. لوگو اولین تاثیر را در ذهن بیننده می گذارد. لذا هرچه لوگوی شما خلاق تر و جذاب تر باشد می تواند تاثیر به سزایی در نقش بستن هویت بصری شما در ذهن مشتریانتان داشته باشد.


  7- طراحی جلد کتاب

  بی گمان جلد کتاب در تصمیم گیری افراد در انتخاب کتاب تاثیر گذار خواهد بود. بهتر است المانهای موجود در روی جلد به سمت داخل کتاب سوق داده شوند و جهت دار باشند تا از نظر روانی خواننده به باز کردن کتاب و دیدن داخل کتاب ترغیب شود. در طراحی پشت جلد رنگ روی جلد و گاهی عناصر و المانهای آن تا پشت جلد امتداد می یابد.


  8- طراحی گواهینامه

  اگر برگزار کننده دوره ای هستید، حتما طراحی گواهینامه اختصاصی رو جدی بگیرید. تجربه ثابت کرده شرکت کنندگان در دوره هایی که در پایان دوره گواهینامه دوره رو دریافت میکنن، نسبت به حفظ همیشگی اون گواهینامه ارزش بیشتری قائل هستند.  جهت ثبت سفارش ، لطفأ مشخصات و اطلاعات تماس خود را با دقت وارد نمایید تا بعد از بررسی درخواست شما، با شما تماس بگیریم.

  این فرم تنها برای ثبت سفارش شما است و برای خرید الزام آور نیست.

  فرم زير پل ارتباطي بين ما و شماست./.